Osłona rur pod piecem C.O.

Maskownica do pieca gazowego

Estetyka ma znaczenie

Jak zamaskować rury pod piecem?

Aby skutecznie zamaskować rury pod piecem gazowym, polecamy maskownice Szukonaj. Wykonane z blachy o kształcie ceownika maskownice dedykowane są do osłony złączy wodno-gazowych, wychodzących poza obudowę pieca. Maskownica pozwala ukryć widoczne elementy instalacji, co  znacząco poprawia estetykę pomieszczenia, w którym zainstalowany jest piec.

Osłona rur

Jakość

Maskownice Szukonaj wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej, a ich kształt jest zbliżony do kształtu obudowy konkretnego kotła C.O. lub podgrzewacza wody. Dodatkowo, posiadają one specjalnie zaprojektowane otwory, które umożliwiają ich zastosowanie również w innych urządzeniach wyposażonych w analogiczne uchwyty montażowe w dolnych ściankach bocznych.

Funkcjonalność

Wszystkie maskownice są pokryte farbą proszkową, idealnie dopasowaną do koloru wybranego kotła, co pozwala stworzyć harmonijną całość. Konstrukcja maskownicy nie ogranicza przepływu powietrza do palnika, umożliwia łatwy dostęp do zaworów, a montaż i demontaż osłony nie sprawia żadnych trudności.

Chcesz dowiedzieć się więcej?